7 způsobů, jak zvýšit svůj příjem onlineStále více lidí hledá způsoby, jak vydělat peníze online. Někteří se obracejí na vedlejší ruch, aby vydělali trochu peněz navíc, zatímco jiní vytvářejí internetové podniky, které se stávají jejich prací na plný úvazek.

Pojďme se podívat na sedm způsobů, jak vydělat peníze online, které vám mohou zabrat trochu nebo hodně času. Představte si tyto možnosti jako doplňkové zdroje příjmů, z nichž většina má potenciál být mnohem více.

Affiliate Marketing


Cílené biracial muž ve sluchátkách zaneprázdněn prací na pracovišti
fizkes / Getty Images

Affiliate marketing může být levný a relativně snadný způsob, jak vydělat peníze online. K prodeji nemusíte mít žádné své vlastní produkty nebo služby; affiliate marketing vám dává šanci získat provize od velkých společností.

Na svém webu / blogu nebo účtu na sociálních médiích propagujete produkty nebo služby společnosti a poskytujete odkazy na nabídky společnosti. Tyto odkazy na sledování affiliate partnerů vám zajistí kredit za to, že jste na web společnosti doručili platícího zákazníka, a jako odměnu získáte procento z prodeje.

Hlavní práce související s affiliate marketingem je dát lidem důvod k návštěvě vašeho webu / blogu – nebo Instagramu, Facebooku, Twitteru nebo jiných sociálních médií – a vybudovat velkou skupinu návštěvníků a následovníků. K tomu byste měli poskytnout obsah, který pravděpodobně přiláká lidi, kteří mají zájem o koupi věci,

kterou se snažíte přimět lidi, aby si ji koupili. Můžete například psát a natáčet videa o produktech spotřební elektroniky – jak je používat a / nebo které jsou nejlepší – způsobem, který je optimalizován pro vyhledávače.

Table Of Contents


Založte si vlastní web elektronického obchodu


Dvě mladé muslimské ženy s hidžábem při zahájení malého podnikání a práce doma pro online maloobchod


goc / Getty Images

Související způsob, jak vydělat peníze online – ale to z vaší strany možná vyžaduje trochu více práce – je s webem elektronického obchodování. Prodávali byste produkty z vašeho webu, ať už vlastníte, které vytvoříte, nebo komerčně dostupné.

Pokud se rozhodnete pro druhou cestu, nejběžnějším a bezproblémovým způsobem, jak splnit objednávky, je zásilková doprava. Získáte zákazníky a přijmete jejich objednávky, ale společnost třetí strany skladuje a dodává produkty za vás.

Je lepší zaměřit se na jednu kategorii produktů, ve které si můžete vytvořit vlastní mezeru a věnovat jí svůj web.

Pokud vyrábíte své vlastní produkty, můžete je začít prodávat na zavedené platformě, jako je Etsy, a na svém vlastním webu. Poté, co si vybudujete základnu zákazníků, můžete toho prostředníka nakonec vystřihnout.

Web pro elektronický obchod můžete dále zpeněžit hostováním reklam, například pomocí Google AdSense.

Online publikování


Digitální tablet s hromadou tištěných papírových knih


John Lamb / Getty Images

Bez ohledu na vaše současné povolání je vydávání elektronických knih s literaturou faktu dobrým způsobem, jak si pomoci pasivně se etablovat jako autorita ve svém oboru. Jakmile knihu napíšete a vydáte, nemusíte aktivně dělat nic, abyste z ní měli příjem.

Alternativně, pokud jste psali román, který je třeba číst – zejména v populárním žánru, jako je romantika, sci-fi, fantasy nebo tajemství – jeho vydání jako e-knihy má potenciál získat na něj tisíce očí.

Dvě největší společnosti, které vám umožňují samostatně publikovat e-knihy, jsou IngramSpark a Kindle Direct Publishing.

E-knihy můžete prodávat na platformách jako Amazon.com. Pokud se dokážete prosadit jako autor, můžete začít prodávat e-knihy přímo z vlastního webu a zvýšit tak své zisky.

Pokud blogujete delší dobu o určitém tématu, měli byste být schopni upravit a zabalit své stávající příspěvky do knihy bez přílišné další práce.

Spotřebitelé e-knih s vlastním vydáním očekávají kvalitní zážitek, který je na stejné úrovni jako nabídka tradičního vydavatele. Pokud nemáte všechny dovednosti k zajištění vyleštěného finálního produktu, můžete zvážit najmutí editora kopií, který vám doladí psaní, a návrháře, který vytvoří lákavou obálku.

A pokud máte potíže s transformací svých myšlenek do odstavců a kapitol prózy, můžete si najmout vývojového editora, který vám pomůže s touto počáteční částí procesu.

Leave a Comment