Affiliate marketing


awin affiliateIf máte dobrou přítomnost na sociálních médiích nebo máte dokonce blog nebo web, můžete začít okamžitě přinášet peníze propagací nejrůznějších společností, produktů, služeb a nabídek online.

Přihlaste se jako vydavatel v síti Awin, prohlédněte si jejich blog nabídek nebo procházejte výpisy obchodníků a najděte něco, o čem by podle vás měli vaši přátelé zájem, pořiďte si svůj partnerský odkaz a sdílejte to. Pokud někdo nakoupí (může to být až 90 dní) pomocí vašeho odkazu, uděláte pěknou provizi.

Chcete-li jít ještě o krok dále, vytvořte si web (přečtěte si našeho průvodce) nebo aktuální stránku na Facebooku a pozvěte všechny své přátele, aby se k němu připojili a zveřejnili tam své nabídky přidružených společností.

Table Of Contents

Recyklace mobilních telefonů
mobilní recyklace

Recyklací starých mobilních telefonů a dalších nepoužívaných zařízení můžete vydělat slušné peníze a pomoci životnímu prostředí. Možná se zeptejte svých rodičů, jestli tam také neleží.

Vraťte se na naši stránku o vydělávání peněz ze starých telefonů pro nejlepší společnosti, které mají být použity, a o tom, jak zajistit, aby vám všechny peníze byly kótovány online.

Staňte se „Clickworkerem“


Koncept Clickworker.com je založen na „internetovém nakupování“, kde podniky inzerují konkrétní, škálovatelné úkoly, které potřebují rychle dokončit. A pro nás je to snadný způsob, jak rychle vydělat peníze z naší pohovky.

clickworker

Existuje celá řada úkolů, ale nejčastěji zahrnují bezduché zadávání dat, webový průzkum nebo vyplňování formulářů. Za práci, kterou děláte, jste odměněni a placeni v hotovosti (přes Paypal) a můžete si vybrat, co a kdy budete dělat. Dej tomu šanci.

Získejte zpět daň


Mnoho studentů pracuje na částečný úvazek nebo v letních měsících a ostatní budou na stážích nebo placených stážích. Častěji než ne, pokud jste studentem pracujícím v průběhu roku, budete přeplatit daň z příjmu.

Proč? Jednoduše proto, že jen málo studentů každý rok dosáhne osobního nezdanitelného příspěvku na příjem, ale zaměstnavatelé jim dají nouzový základní daňový zákon, což znamená, že daň se platí, když by neměla.

Klikněte a použijte kalkulačku vrácení daně

Chcete-li se dozvědět více a vypočítat, kolik daně vám může být vráceno, podívejte se na našeho průvodce vrácením daní studentům.

Získejte cashback při nakupování
Náš cashback Quidco

Toto není jen způsob, jak vydělat peníze, ale také ušetřit jako student. Pokud se na to podíváte jiným způsobem, vyděláváte peníze na každém nákupu, který byste stejně provedli, ať už je to 10% nebo 0,5% cashback.

Existuje řada stránek s cashbackem, které vám vyplácejí provizi, kterou by jinak vydělali.

Doporučujeme zaregistrovat se u společnosti Top Cashback, Quidco.com a Swagbucks, které jsou zdarma a nabízejí nejlepší výběr maloobchodníků a exkluzivních produktů.

Práce na částečný úvazek
zakázkové práce

Zcela první volbou je práce na částečný úvazek, kterou si vybrala většina studentů, kteří chtějí doplnit svou studentskou půjčku. Poskytuje velmi stabilní tok příjmů a umožňuje vám získat cenné pracovní zkušenosti.

Dobré zaměstnání však není vždy snadné najít!

Začněte s hledáním zaměstnání studentů, poté zkontrolujte volná místa v místních inzerátech a ve své univerzitní kariérní službě.

Rovněž stojí za to zaregistrovat se do CV Library, bezplatné služby, která spojí váš životopis s vhodnými zaměstnáními na částečný úvazek a kariérními příležitostmi.

Další tipy najdete v našem průvodci hledáním práce na částečný úvazek během studia.
Koncerty na Fiverru
Fiverr žerty

Fiverr je nyní největším světovým trhem pro lidi, kteří vydělávají peníze prodejem malých služeb (známých jako koncerty).

To, co nabízíte, může být absolutně cokoli, od psaní a překladů, zveřejňování příspěvků na sociálních médiích, hraní žertů a výuky až po vytváření hudby, komentáře a krátké videoklipy pro lidi z celého světa!

Výchozí cena je 5 $ (tedy Fiverr ..), ale za koncerty můžete připojit další služby za více peněz. I když se to nemusí zdát moc, může se to rychle sčítat a existuje spousta příkladů lidí, kteří si ze stránky opravdu dobře žijí. Klíčem je zajistit systém, který minimalizuje čas strávený na každém koncertu.

Existuje

však i jiný způsob, jak z Fiverru těžit ještě více za potenciálně mnohem méně práce. Jak? Jednoduše prodávat koncerty jinde. Najděte například slušného návrháře loga a poté odpovídejte na pracovní místa v Upwork nebo dokonce v místních inzerátech. U útraty 5 $ se snadno může stát 50 $ a je to opakovatelné!

Pokud nemáte vůbec zájem o prodej, je tu tolik dobrých věcí, které si můžete udělat pro sebe. Prohlédněte si a nechte se inspirovat!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *