Digitální produkty mohou být skvělým doplňkem

Digitální produkty mohou být skvělým doplňkem k vašemu hlavnímu příjmu. Mnoho tvůrců je přimělo, aby do svých podniků přidali další zdroj příjmů, ať už jde o poradenství, vzdělávání, členství atd. Můžete si vybudovat přítomnost na Twitteru a LinkedIn nebo vytvořit seznam odběratelů e-mailů, abyste mohli propagovat své produkty a dosahovat prodeje.

Jelikož je bariéra při prodeji digitálních produktů tak nízká, nevyžaduje mnoho vstupních investic ani rizika. Nejlepším scénářem péče je prodej 10 000 šablon. Nejhorší je, že jen málo lidí nakupuje a vy ztratíte pár hodin času.

🎯 Nápad v akci
SEO pro nás ostatní

SEO pro zbytek nás je vzdělávací společnost zaměřená na optimalizaci vyhledávačů (SEO), kterou provozuje Brendan Hufford. Jeho účelem je pomoci kreativním podnikatelům, těm, kteří nemají obrovskou značku nebo sledují, pomocí SEO dostat své produkty a služby do světa.

Table Of Contents

Brendanova

firma se skládá z několika odvětví: 100denní bezplatná SEO výzva, podcast, aktivní blog, kanál YouTube, balíčky služeb, členská komunita a digitální produkty. Pokud hledáte vzdělání v oblasti SEO, narazíte někde ve svém vyhledávání na jeho značku.

„Digitální produkty a zpeněžení vašich odborných znalostí je skvělý způsob, jak vydělat peníze online,“ vysvětluje Brendan v chatu se Shopify. “Je to fantastický schodišťový model k vybudování publika, které si cení znalostí a toho, na čem pracuje.”

Brendan také sdílel svůj rámec pro výrobu nových digitálních produktů:

Naučte něco naživo (například na workshopu) několikrát zdarma. Získáte větší pohodlí, získáte posudky a vyřešíte chyby.


Účtujte si peníze za výuku živých workshopů.


Prodávejte nahrávky živým relacím.


Pokračujte v iteraci a zaznamenávejte konečnou, vždyzelenou verzi, kterou opakovaně prodáváte.


Pokud se podíváte na kartu Kurz na jeho webu, najdete nekonečný seznam různých produktů na prodej: od balíčků SEO pro začátečníky až po mistrovské kurzy, rozhovory odborníků, výzvy, plány, generátory nápadů a další. Některé produkty se prodávají za pouhých 5 $, zatímco jiné se mohou pohybovat od 1 500 do 7 000 $ za kurz auditu.

Brendan je jedním

z mnoha neuvěřitelných příkladů podnikatelů prodávajících digitální produkty online. Nejlepší část? Nebyl vždy odborníkem na SEO. Od roku 2014 působil jako asistent ředitele na Thea Bowman Leadership Academy a za šest let vybudoval vzdělávací impérium, které s vášní a odhodláním vydělává skutečné peníze online.

Média
Typ podnikání: Produktový

Úsilí: vysoké

Páka: Vysoká

Počáteční náklady (z 5 💸): 💸💸

Média jsou velmi široký pojem, ale nejlepší popis, který je k dispozici, pokud jste tvůrci na trhu prodávajícího hudbu, videa, digitální umění, placený zpravodaj, časopisy nebo podcasty.

Zdá se, že média úzce souvisejí s digitálními produkty, ale rozdíl v médiích spočívá v tom, že směřují k tvůrčím aktivitám – například spisovatel, který zahájil placené předplatné zpravodaje, nebo umělec, který se učí, jak prodávat umění online.

Nejlepší

na prodeji médií je to, že se často lidé vyjadřují online. Umělci a tvůrci, kteří v minulosti neměli přístup k sítím, galeriím nebo PR, si nyní mohou budovat značku, získávat sledovanost a vydělávat peníze online tím, co mají rádi.

Harry Hambley,

karikaturista úspěšné značky, povzbuzuje tvůrce, aby šli jako umělci za svými sny. V rozhovoru pro BBC popisuje odmítání univerzity a kreslení karikatur online. Říká BBC: „Vždy byste měli dělat, co vás inspiruje.“

Pokud jde o vytváření médií pro veřejnost, Harry vysvětluje, jak „dělat něco komplikovaného nezaručuje úspěch. Jde spíše o to mít solidní myšlenku a poté ji snadno komunikovat. “

Ve světě,

kde je negativita rozšířena online, je značka Ketnipz pozitivním světlem. Odráží Henryho cíle vydat dobrou atmosféru a být „něčím, co je docela uklidňující“.

Leave a Comment