Jak vydělat peníze online, aniž byste cokoli platili

Jak vydělat peníze online, aniž byste cokoli platili
seznam 50 způsobů, jak vydělat peníze online, aniž byste něco platili

V tomto článku uvádíme kategorie, jak vydělat peníze online, aniž byste něco platili. Kliknutím na odkazy přejdete dopředu do různých sekcí:

Průzkumné aplikace


Fitness aplikace
Odměny za vyhledávání na webu
Weby s vrácením peněz / odměnami
Micro tasking weby
Průzkumné aplikace
jak vydělat peníze online, aniž byste cokoli platili – průzkumy

Jak vydělat peníze online, aniž byste cokoli platili – průzkumy

Níže jsou aplikace průzkumu, které platí za to, že je používají k provádění průzkumů. Zde najdete aplikaci, kterou potřebujete, abyste získali extra peníze:

Table Of Contents

Průzkum feťák


Můžete dostat zaplaceno za sledování televize, vyjadřování názorů nebo něco jiného. Survey Junkie vám vyplácí hotovost za vyplňování jednoduchých a bezduchých průzkumů. Vyžaduje se pouze váš účet na Facebooku nebo Gmailu a poté zodpovězení několika základních otázek, které vám zabere 30 sekund.

Swagbucks


Věděli jste, že můžete vydělávat pouhým sledováním videí? A co procházení nebo instalace prohlížeče? Swagbucks je pouze web, kde se můžete zaregistrovat a dostat zaplaceno za něco na internetu.

Doručené dolary


InboxDollars je alternativní web Swagbucks. Tato stránka vám platí za testování produktů, čtení e-mailů, nakupování online, uplatnění kupónů a sledování videí. Jakmile se zaregistrujete, na váš účet bude vložen bonus.

MyPoints


Tato stránka vám nabízí možnost vydělat nějaké peníze získáváním bodů, které lze vyměnit za hotovost, prostřednictvím online nakupování. Další bonus můžete získat také hraním her a sledováním videí.

Výdělková stanice


EarningStation vás odmění svým věrnostním bonusem. S EarningStreak webu můžete vydělat až 3,50 $ každý slabý. Kromě přijímání průzkumů vyděláváte peníze také sledováním videí, nakupováním online a uplatňováním kupónů.

MobileXpression


MobileXpression platí peníze za sdílení vaší aktivity při procházení mobilem. V zásadě vám aplikace platí za používání telefonu. Názory jsou sdíleny kliknutím na bubliny.

Toluna


Toluna je hodnocena jako jeden z největších online průzkumů. Společnost Toluna vás zve k vydělávání peněz prostřednictvím testování produktů, online průzkumů a socializace s dalšími pobočkami společnosti Toluna.


CashCrate


CashCrate vám umožňuje dokončit dva denní průzkumy a vydělat 50 $ měsíčně. Mezi další placené aktivity, které web nabízí, patří nakupování online, online hry a odkazování vašich kamarádů.

Harris Poll


Harris Poll nabízí placené průzkumy, které vám dávají automatickou vstupenku na aktuální loterie s penězi. Zjištění tohoto webu jsou pravidelně zmiňována v národních zprávách. Harris Poll je základem placeného průzkumu.

LifePoints


Jedná se o nový web s průzkumy, který vám umožňuje získávat body prostřednictvím každodenních výzev, každodenních kvízů, profilů osobnosti, průzkumů, čtvrtletních výher o ceny a příležitostí k výdělku podle umístění na základě Go. LifePoint vám nabízí bonus za základní bod měsíčně.

Fitness aplikace


Fitness aplikace

jak vydělat peníze online bez čehokoli – Fitness

Věděli jste, že nyní můžete získat peníze zdarma a rychle cvičením doma nebo cvičením? Zde jsou nejlépe placené cvičební aplikace:

Úspěch


Aplikace Achievement vám umožní dostat se do formy, jak získáte hotovost zdarma. Fitness aplikace vás odmění z následujících každodenních akcí, spánku, tweetů, kroků sledování a jídla – aplikace pro Android i iOS podporují vestavěnou aplikaci pro dosažení úspěchu.

Zdravá mzda


HealthyWage vám umožňuje podílet se na podnikových, individuálních a týmových výzvách. Vsadíte se, že během nějakého spekulovaného období ztratíte několik liber a obdržíte platbu, pokud dosáhnete stanoveného cíle.

DietBet


Toto je další aplikace, která vás odmění za sázení na snížení váhy. Trik je v tom, dosáhnout svého cíle nebo zaplatit, pokud ne. Aplikace vám také proplácí za udržení úbytku hmotnosti po ztrátě kilogramů.

StepBet


StepBet vám platí na základě počtu kroků, které podniknete. Většina her trvá šest týdnů. Dostanete výplatu, jakmile splníte stanovené cíle.

Higi


Higi má stanice, které jsou umístěny v klubech, obchodech s drogami a potravinami po celé zemi. Stanice mají bezplatné stroje na monitorování krevního tlaku, které pravděpodobně používáte stále. Vyměnitelné body můžete získat sledováním statistik těla zdarma na těchto stanicích Higi.

Leave a Comment