Jak vydělat peníze online bez investice: 20+ chytrých způsobů

Jak vydělat peníze online od nuly – FB
Některé zde uvedené odkazy pocházejí od našich sponzorů. Přečtěte si prosím naše prohlášení o vyloučení odpovědnosti pro další informace.
Vydělávání peněz na straně a optimalizace vašich výdajů vám může pomoci udělat obrovské kroky směrem k vašim finančním cílům, od budování nouzového fondu, přes spoření na dovolenou až po plánování odchodu do důchodu.

Ale zatímco internet usnadnil vydělávání peněz online z domova než kdy jindy, vybírání legálních příležitostí z moře podvodů může být obtížné.

Zde je dobrá zpráva: nepotřebujete počáteční investici (nebo v mnoha případech dokonce ani web), abyste mohli začít vydělávat kdekoli od několika babek měsíčně až po ekvivalent příjmů na plný úvazek.

V tomto příspěvku narazíme na některé z nejlepších způsobů, jak vydělat peníze online, aniž byste utratili nikl – a aniž byste museli v tomto procesu utéct.

Skočit do
Nejlepší firmy na částečný i plný úvazek na volné noze, jak rychle vydělat peníze
Pokud chcete rychle získat nějaké peníze na svém účtu PayPal, řada těchto online pracovních míst platí každý týden.

Table Of Contents

1. Online doučování

Potenciál výdělku: Učitelé obvykle vydělávají přibližně 15 $ za hodinu, ale mohou ovládat 25 až 30 $ v závislosti na vyučovaném předmětu a jejich úrovni zkušeností.

Kde začít: Existuje řada legálních online vzdělávacích společností, které se specializují na výuku jazyků. Většina lektorů pracuje s čínskými dětmi ve věku od 5 do 10 let. Více se můžete dozvědět v našem seznamu nejlepších online doučovacích míst.

Shrnutí: Online doučování je rychle se rozvíjejícím odvětvím pro pracovní místa v gig ekonomice, zejména v oblasti ESL (angličtina jako druhý jazyk). Na celém světě existují příležitosti k výuce studentů všech věkových skupin a mnoho webů pro doučování online nevyžaduje, aby lektoři měli osvědčení o výuce nebo jakékoli předchozí pedagogické zkušenosti.

2. Správa sociálních médií

Potenciál výdělku: Manažeři sociálních médií vydělávají v průměru při práci na plný úvazek téměř 49 000 $ ročně (ať už jako placený zaměstnanec nebo na volné noze).

Kde začít: Manažeři sociálních médií mohou pracovat na plný úvazek pro společnost, na volné noze a pracovat pro několik klientů najednou nebo na plný úvazek pro poradenskou společnost, která poskytuje správu sociálních médií jiným společnostem.

V našem článku se dozvíte více o různých typech pracovních míst na sociálních médiích (a o tom, co platí).

Shrnutí: Manažer sociálních médií dohlíží na různé aspekty přítomnosti společnosti na sociálních médiích. Pracovní povinnosti mohou zahrnovat vytváření marketingových kampaní, psaní příspěvků, plánování obsahu a spolupráci s následovníky.

3. Psaní na volné noze

Potenciál výdělku: Autoři na volné noze mohou vydělat téměř neomezené množství peněz (v závislosti na jejich talentu), ale průměr je kolem 42 000 $ ročně.

Kde začít: Upwork je tržiště na volné noze, které má tisíce příspěvků od klientů hledajících autory s řadou zkušeností, což z něj dělá skvělý ruch na částečný úvazek – i pro ty, kteří mají omezené zázemí pro psaní. Napsal jsem průvodce, jak začít pracovat jako spisovatel na volné noze, a průvodce, jak získat první zaměstnání v Upwork.

Shrnutí: Autoři na volné noze mohou psát téměř o čemkoli, od blogů přes příspěvky na sociálních médiích až po knihy (klienti pro ně obvykle najímají nezávislé pracovníky, aby jim psali knihy duchů). Většina nezávislých pracovníků má specializaci, která může zahrnovat předměty jako cestování, krása, zdraví a fitness.

4. Virtuální asistent

Potenciál výdělku: VA činí v průměru 10 až 26 $ za hodinu, i když stejně jako u každé práce, kde pracujete pro sebe, je vzestup téměř neomezený. Mnoho VA má více než jednoho klienta, protože individuální klient nemusí vyžadovat pomoc na plný úvazek.

Kde začít: Podívejte se na tento příspěvek, který zdůrazňuje nejžádanější dovednosti VA (a jak v nich trénovat).

Shrnutí: VA plní mnoho stejných povinností jako asistent „reálného světa“, včetně zpracování korespondence, plánování, obecného účetnictví a cestovních služeb. Obvykle budete pracovat pro jednotlivce (například podnikatele a realitní kanceláře), i když některé malé a střední podniky také najímají VA.

Leave a Comment