MapMyFitness


Ocenění za aplikaci MapMyFitness každý měsíc získává body za nejlepší hráče a na konci kalendářního roku je třeba nosit hlavní cenu. MapMyFitness je bezplatná aplikace Under Armour

Sweatcoin


Sweatcoin používá vaši GPS a akcelerometr ověřuje vaše každodenní kroky a převádí je na Sweatcoin. Sweatcoiny jsou vyměnitelné. Aplikace funguje jako kryptoměna pro fitness svět.

Sdílení dovedností


Zde máte zaplaceno za trénink a pomoc ostatním při tom. Skillshare vám umožňuje přijímat časté peníze cvičením a natáčením videí. Videa jsou sdílena pro ostatní, aby mohli sledovat, jak cvičit.

FitCoin


Aplikace Fitcoin vám za provedená cvičení platí v bitcoinech. Vykoupitelné odměny se získávají cvičením. Aktivity se ověřují pomocí vestavěného trackeru cvičení v aplikaci.

Table Of Contents

Pakt


Aplikace Pact dostupná pouze pro zařízení Android je aplikace ke stažení a výplatě za vaše fitness cvičení. Aplikace platí za zdravé stravování, plnění cílů v oblasti fitness a cvičení v tělocvičně. Aplikaci můžete propojit s dalšími aplikacemi, které sledují vaše zdravotní údaje a získávají uznání za to, že to dělají.

Získejte výplatu při hledání na webu


jak vydělat peníze online, aniž byste cokoli platili

jak vydělat peníze online bez čehokoli – Vyhledávání na webu

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak vydělat online, je jednoduše dělat úkoly, které již provádíte – například hledat na webu. Tady je několik snadných způsobů, jak můžete vydělávat peníze online právě tímto způsobem:

Zoombucks


Zombucks je podobný Swagbucks. Dostanete zaplaceno prohledáváním webu. Můžete také vydělávat prostřednictvím hotovosti zpět.

Qmee


Toto je rozšíření prohlížeče, které vám zaplatí za každodenní používání počítače. Můžete se zaregistrovat pomocí svého e-mailového účtu, stáhnout rozšíření a pokračovat v běžném vyhledávání. Za kliknutí na vyskakovací reklamy na levém postranním panelu dostanete zaplaceno pár babek.

Fusion Cash


Fusion cash vám zaplatí za sledování videa, čtení e-mailů a průzkumy. Tato stránka platí peníze navíc za vyhledávání na internetu. Okamžitě po registraci vás přivítá 5 $.

Divit se


Tato stránka je ideální pro uživatele internetu s brilantními dovednostmi a dovedností generování požadovaných odpovědí na různé dotazy. K zodpovězení různých otázek budete potřebovat co nejméně času.

iRazoo


Tato stránka vám platí za prohledávání webu. Čím více vyhledáváte, tím více získáváte vyměnitelné body. Zde používáte funkci placeného vyhledávání na řídicím panelu webu iRazoo.

Miláček


Honey je aplikace nainstalovaná ve všech webových prohlížečích. Vyhledává na internetu internetové kupóny pro použití v online obchodech, které navštívíte. V internetových obchodech můžete získat jedinečnou nabídku.

GrabPoints


GrabPoints vám platí za přijímání průzkumů, sledování videí a vyplňování nabídek. Získané body lze vyměnit za různé ceny.

Scour.com
Jedná se o nový vyhledávač, který uživatelům platí, aby je používali k vyhledávání. Je to většinou sociální vyhledávač, který je pro uživatele Facebooku lepší.

Microsoft Rewards


Vydělávání odměn Microsoft Rewards je ve skutečnosti zábavné a přímé. Stačí hledat nebo hrát s Microsoftem a začnete vydělávat více. Pomocí mobilního telefonu Bing můžete vyhledávat a získávat další body.

Google ScreenWise


Toto je legitimní web pro průzkum trhu, který vám uděluje ocenění za každý vyplněný průzkum. Je zdarma a vlastní jej vyhledávač Google.
Cash Backs stránky
Vrácení peněz

jak vydělat peníze online bez čehokoli – Cash Back

Jedná se o stránky, které se zabývají online maloobchodníky, kde dostávají provizi za každého zákazníka, kterého pošlou. Nabízejí vám nabídku vrácení peněz, pokud jimi projdete místo toho, abyste šli přímo k prodejci. Obsahují:

eBates
Toto je stránka, která nabízí nejvyšší procento vrácení peněz. eBates má velké množství obchodů, ze kterých můžete při nákupu nakupovat.

Lemoney


Lemoney má sto obchodů včetně slavných online obchodů jako JCPenney, eBay, Sephora, Expedia a další. Lemoney má platformu Turbo Cashback, kde můžete vydělat až 50% cash back. Tato stránka má sekci věnovanou obchodům se skvělými kupóny a nabídkami pro oblíbené obchody s online prodejem.

Leave a Comment