Online průzkum trhu


Potenciál výdělku: Při pravidelném používání můžete vydělat přibližně 100 $ měsíčně v hotovosti nebo dárkových kartách navíc.

Kde začít: Existuje mnoho webů s průzkumy, ale ne všechny jsou legitimní a některé platí lépe než jiné. LifePoints, Survey Junkie a Swagbucks jsou vysoce hodnocené a patří k těm lépe platícím.

Jsou zdarma a ve většině případů se můžete připojit, pokud je vám alespoň 18 let a bydlíte v USA. Další možnosti najdete také v našem seznamu nejlepších webů a aplikací pro online průzkum.

Shrnutí: Společnosti prodávající produkty a služby potřebují vědět, co zákazníci chtějí a co nechtějí. Jedním ze způsobů, jak tyto informace získat, je online průzkum trhu. Weby, které provádějí průzkumy, prodávají informace získané prostřednictvím těchto průzkumů a odměňují uživatele za tyto informace hotovostí nebo dárkovými kartami.

7d7b9a611a3b1603832930-about-sj-hero-home-1-1.png
Průzkum feťák

Jeden z nejznámějších a nejlépe hodnocených online průzkumů, Survey Junkie vám umožní uplatnit své body za dárkové karty nebo hotovost PayPal již od 5 $.

Zaregistrujte se hned teď

Table Of Contents

18. Prodávat své věci

Potenciál výdělku: Někteří lidé vyklidí své vlastní věci a mají tolik úspěchů v prodeji, že začnou kupovat další položky k dalšímu prodeji. Pokud se faktem může z nákupu a dalšího prodeje zboží stát kariéra na plný úvazek.

Kde začít: Vyčistěte skříně, podkroví a garáž a podívejte se, co máte, za co by ostatní byli ochotni zaplatit. eBay je skvělý pro menší položky, které lze snadno odeslat, a více místních webů, jako je Facebook Marketplace a Craigslist, je dobré pro velké položky, jako je nábytek, který vyžaduje vyzvednutí kupujícím. Zde je příspěvek, který uvádí nejlepší weby pro prodej různých druhů zboží.

Shrnutí: Online weby jsou něco jako moderní ekvivalent garážového prodeje. Lidé prodávají své nežádoucí předměty a mohou vydělat trochu peněz navíc. Pokud se díváte na to, jak vydělat peníze online, aniž byste cokoli platili, je skvělým místem pro prodej zbytečný nepořádek. Ve většině případů vše, co musíte udělat, je nahrát nějaké fotografie, přidat popis a dohodnout se na ceně – kupující za vámi přijdou.

19. Aplikace na vydělávání peněz

Potenciál výdělku: Toto je další online koncert, který se nestane kariérou, ale může každý měsíc přinést nějaké peníze navíc v podobě hotovosti nebo dárkových karet.

Kde začít: Aplikace pro vydělávání peněz by se vždy měly mít zdarma a uživatelé se obvykle kvalifikují, pokud jsou starší 18 let a pobývají v USA

Shrnutí: Existuje celá řada aplikací na vydělávání peněz, které uživatelům platí za věci, jako je nahrávání účtenek za nákupy, nakupování prostřednictvím online portálu webu (prostřednictvím cash back) a skenování čárových kódů (není nutný nákup) u konkrétních položek v zúčastněných obchodech. Jedním z nejlepších je Ibotta, který vás odmění za nákupy potravin.

20. Testování webových stránek

Potenciál výdělku: Testeři webových stránek obvykle vydělají 10 $ za testovaný web, i když někdy zkušenější testeři mohou vydělat 20 až 25 $ za web.

Kde začít: Testeři webových stránek na UserTesting.com nepotřebují diplom, ale klienti často hledají testery, kteří odpovídají určité demografické skupině, takže ne každý bude mít nárok na každý úkol.

Shrnutí: Webové stránky vyžadují neustálou zpětnou vazbu o tom, jak fungují, jak vypadají a jak je lze vylepšit pro uživatele. Testeři webových stránek jsou za poskytování tohoto druhu zpětné vazby placeni.

21. Přepis a zadávání dat

Potenciál výdělku: Transcriptionists může vydělat od $ 19 za hodinu až do $ 46 za hodinu za specializovanější práci. Zadávání dat platí od 10 do 24 dolarů za hodinu.

Kde začít: Weby na volné noze, jako je Upwork, často zveřejňují nabídky pracovních míst jak pro přepisovatele, tak pro pracovníky zadávající data. Zde je seznam některých z nejlepších úloh zadávání dat a zadávání online a některých z nejlepších úloh přepisu pro začátečníky.

Shrnutí: Přepis znamená převzetí ručně psaného nebo zaznamenaného zvuku a jeho převedení na psaný obsah. Lékařský přepis (tj. Přeměna poznámek od ústních lékařů na text) je v tomto odvětví mezerou. Zadávání dat je převzetí psaného nebo psaného obsahu a jeho přenos do počítačového programu nebo systému.

22. Pronájem vašich věcí

Potenciál výdělku: Hostitelé Airbnb patří mezi ekonomiky s nejvyššími příjmy v ekonomice sdílení, ale výdělky závisí na lokalitě a na tom, jak často si můžete své místo pronajmout. Pronájem auta není tak běžný jako pronájem domu, ale každý měsíc může přinést trochu peněz navíc.

Kde začít: Žijete v oblasti, která je žádoucí pro turisty? Pronájem vašeho domu na Airbnb může být lukrativním vedlejším příjmem. Podobně, pokud můžete do práce chodit, jezdit na kole nebo používat veřejnou dopravu, proč nechat celý den nečinně sedět na příjezdové cestě? Pronajměte si to na Turo a nechte své auto vydělat peníze na změnu!

Leave a Comment