Pane rabaty


Pan Rebates nabízí zpět velké peníze. Tato stránka je jedním z prvních přítomných slevových webů. Mají jedinečnou vlastnost, že mají nízkou hotovost z 10 $.

ShopAtHome


Toto je další populární stránka s cashbackem. ShopAtHome nabízí během prázdnin peníze navíc. Stránka má jedny z nejvyšších nabídek vrácení peněz.

Table Of Contents

iBotta


Toto není obvyklý web s cashbackem. Je to šetřící aplikace, která vám na cestách vydělá peníze navíc. Tato stránka s cashbackem má jedinečnou vlastnost přijímat peníze zpět i na základní věci, jako je chléb a mléko.

TopCashBack.com
Web poskytuje také kupóny. TopCashBack poskytuje velký seznam online obchodů, kde můžete nakupovat. S webem můžete ušetřit více.

Extrabux


Toto je mezinárodní web pro vrácení peněz. Extrabux vyniká tím, že obsahuje největší výběr online obchodů. Stránka nabízí promo kódy a kupóny.

BeFrugal.com
BeFrugal nabízí širokou škálu obchodů, kde můžete po utrácení vydělat peníze zpět. Po registraci stránka odměňuje hotovostní bonus 10 $. K dispozici jsou kupóny pro online restaurace a obchody.

MyPoints


MyPoints je v programu odměn již mnoho let. Nabízejí vám také peníze za kliknutí na odkaz v odeslaných e-mailech.

ShopKick
Toto je aplikace, která odměňuje své uživatele za nakupování online a v obchodech. Odměny ShopKick se nazývají kopy a lze je využít za velký výběr dárkových karet zdarma.

Micro tasking stránky
Micro Tasking

Jak vydělat peníze online, aniž byste cokoli platili – Micro Tasking

Toto jsou stránky, které vám platí za splnění krátkých úkolů na internetu. Obsahují:

Obrázek osm
Obrázek osm je web, který platí za splnění snadných a rychlých úkolů. Mezi placené úlohy patří moderování obsahu, kreslení rámečků na obrázky a přepis zvuku. Každý úkol platí jinak.

UserTesting.com
To je považováno za jeden z nejpopulárnějších webů pro testování webů. Jste povinni odeslat 10–20minutové video, které za běhu vysloví váš názor na web. Jejich plat je od 10 $.

Fiverr
Fiverr je jednou z navštěvovaných stránek v online obchodování s penězi po celém světě. Fiverr vyžaduje, abyste se trochu rozběhli. Nahrajete službu, kterou můžete nabídnout, a nastavíte cenu. Minimální stanovená cena je 5 $.

Klikněte na Pracovník
Click N Work je web pro zadávání dat, který zve všechny lidi na celém světě k provádění úkolů. Budete požádáni o dokončení úkolu specifického pro web, který bude odeslán po několika minutách. Práce zde platí podle složitosti.

Crowdtap


Před provedením jakéhokoli úkolu v Crowdtapu musíte propojit svůj účet na Facebooku. Crowdtap má snadné úlohy, jako je Field Agent, výzkum produktů, EasyShifts a zpětná vazba k daným věcem. Abyste mohli začít s Crowdtap, musíte být rezidentem Spojených států a vlastnit smartphone.

CrowdSource


CrowdSource je dobře důvěryhodná online společnost. Stránka vyžaduje, abyste žili v USA. Vstupní test CrowdSource je považován za „těžký“.

Amazon Mechanical Turk


Web se také nazývá m Turk a má online těžký pracovní program zaměřený na angažované pracovníky. Stránka má vysoce placené úkoly. Musíte být obratní, abyste přežili v Turci.

Chytrý dav


Inteligentní dav se zaměřuje na to, aby se přihlásili seriózní a kvalifikovaní pracovníci. Společnost kontaktuje žadatele, pokud existuje úkol k dokončení. Práce zahrnuje zadávání dat, testování a výzkum dat.


MicroWorkers


Toto je jedno z nejlepších online tržišť pro pracovní místa. Tato online platforma propojuje zaměstnavatele a pracovníky globálně. Zaměstnavatelé úspěšně dokončí svůj úkol a následně zaplatí za funkce.

Jobboy


Toto je web, na kterém jsou zveřejňovány úlohy, a vy si můžete vybrat mikro úlohu, kterou můžete zpracovat, a pracovat na ní. Zde můžete vydělat nějaké peníze navíc za plnění přímých úkolů zveřejňovaných různými společnostmi.

Leave a Comment