Pracujte jako sběratel charitativních organizací


Dobře, takže tato práce vyžaduje určitý druh člověka, protože budete muset hodně odmítat a být vytrvalí.

Ale pokud jste temperamentní, sympatičtí a myslíte si, že byste mohli prodat led Inuitům, pak by to mohl být skvělý nápad na vydělávání peněz studentů. Za nové registrace získáte vyplacenou provizi (obvykle kolem 20 GBP).

Table Of Contents

Podívejte se na Wesser i na charitativní weby, jako je Oxfam.

Pronajměte si dům na natáčení
Režiséři pro televizi a film vždy hledají domy, ve kterých se bude natáčet. Například ve studentském domě byla nedávno natáčena scéna pro Coronation Street, ve které býval jeden z editorů Save the Student!

Nejen, že můžete vydělat slušné peníze, ale je bláznivé vidět své vlastní místo v televizi. Začněte tím, že se podíváte na tento web.

Pronajměte své tělo
Studentské myšlení Pokud vám vyhovuje sundat si soupravu, proč nezkusit modelování života. Posaďte se do buffu, zatímco začínající umělci zachytí každou vaši křivku (nebo pokey bity) v děsivých detailech! Vyzkoušejte RAM, web speciálně navržený pro tyto druhy úloh.

Mohli byste se také zapojit do klinických studií s drogami, ale nezapomeňte plně ocenit veškerá související rizika.

Varování: Nedělejte nic, s čím vám není dobře, bez ohledu na to, jak zoufale jste za peníze!

Práce na volné noze
Možná ve svém volném čase rádi píšete, spravujete stránky na Facebooku nebo děláte trochu grafického designu. Existuje tolik nezávislých pracovních míst, která vyžadují jednoduché dovednosti nebo jen čas, který někdo jiný nemusí mít.

A na freelancingu je nejlepší to, že můžete pracovat pro klienty ve Velké Británii a po celém světě pouze s internetovým připojením z domova do vlastních hodin a přitom rozvíjet cenné dovednosti.

Skvělé místo pro začátek je s předním nezávislým webem Upwork.com. Nebo zkuste použít naše studentské hledání zaměstnání k nalezení zaměstnání na volné noze blíže k domovu.

Prodávejte oblečení na eBay


ebay-logo Nejlepší kamarád, pokud jde o zbavování se haraburdí, je eBay. Online aukce jsou spolehlivým způsobem, jak proměnit tuto bundu bez rukávů (která za týden přišla a vyšla z módy) na tvrdé peníze.

Někteří prodejci eBay se dívají na trendy a snaží se předvídat, co bude na trhu velké. Pokud jste dobří a nevadí vám riskovat, můžete nakupovat brzy ve velkém a prodávat, až se šílenství dotkne.

Pro více tipů na prodej na eBay si přečtěte tuto příručku.

Prodávejte své příběhy a videa

Jeden z týmu Save the Student měl to štěstí, že mu proletěl holub a rozbil jim okno na univerzitě a prodal příběh The Sun za uklizených 50 £.

Můžete také kdykoli natočit své kamarády a poslat je do hry You’re Been Framed, abyste získali 250 £ a pár sekund slávy.

Youtube videa
logo youtube Podle posledních statistik nyní sledujeme více videí na YouTube než vyhledávání na Google.

A s nedávno představeným Partnerským programem YouTube můžete nyní těžit z vytváření a nahrávání videí. Získáte procento z příjmů z reklamy shromážděných za 1 000 zhlédnutí.

V závislosti na tom, jak jste úspěšní (virálnost, základna předplatitelů a téma), můžete vydělat spoustu peněz a každý týden je spousta příběhů o tom, že si jejich kariéra dělá stále více youtuberů.

Další tipy najdete v našem průvodci vyděláváním peněz z YouTube.

Sledovat videa
Pokud vytváření videí zní jako příliš tvrdá práce, pak musí být výplata za sledování videí online jedním z nejjednodušších způsobů, jak vydělat peníze.

Swagbucks a InboxPounds jsou nejoblíbenější webové stránky, protože vám doslova platí, abyste se posadili a sledovali věci, jako jsou reklamy a videa, v naději, že se stanou virálními.

Chcete-li získat více příležitostí a odměn, zvažte odbočení jako nezávislý pracovník, který píše titulky k filmům nebo píše recenze k filmům.

Pokud je sledování videí a filmů vaší věcí a chcete zvýšit své výdělky, přejděte k našemu úplnému seznamu způsobů, jak vydělat peníze sledováním videí.

Zdrojový majetek pro bohaté investory
Pojištění obsahu Všichni víme, kolik peněz v majetku je, ale na první pohled (s tak vysokými cenami domů) si možná myslíte, že tento trh je omezený.

Pravdou je, že spousta lidí vydělává spoustu peněz jednoduše získáním vhodných nemovitostí pro bohaté investory, kteří prostě nemají čas.

Trik spočívá v hledání nemovitostí pod tržní hodnotou (BMV) tím, že se vyhnete realitním agentům a místo toho budete létat po vaší oblasti s vašimi kontaktními údaji nabízejícími nákup domů. Poté se obraťte na investory s neochvějnou nabídkou k předání podrobností o snížené ceně výměnou za% z prodejní hodnoty.

Většina měst bude každý měsíc pořádat networkingové akce pro pronajímatele a investory do nemovitostí. Sledujte je, zaregistrujte se, oblékněte si nejlepší oblek a jděte spolu se spoustou vizitek. Nebo můžete začít na LinkedIn nebo dokonce na Twitteru a budovat nějaké počáteční kontakty.

Jak si dokážete představit, nejde nutně o rychlý způsob, jak vydělat peníze, ale jakmile vy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *