Prodávejte všechna svá stará CD, hry a filmy


Pokud se snažíte vydělat velmi rychle, pak je dobrý nápad prodat své staré kousky a bobky, které vám zaplňují pokoj.

Nejlepší na tom je, že můžete všechny skladby a filmy zkopírovat na svůj notebook nebo externí pevný disk, než je prodáte. To znamená, že opravdu prodáváte pouze plast a umělecká díla!

Můžete vydělat cokoli od 10p do 20 £ za položku a výdělek se může opravdu sčítat, pokud máte velkou sbírku. Když už jste u toho, podívejte se, jestli vaši rodiče nemají nějaký „nepořádek“, kterého by rádi viděli na zadní straně.

Na Amazon Marketplace nebo Preloved můžete také prodat téměř cokoli zdarma a weby jako MusicMagpie vám okamžitě zaplatí za zasílání nežádoucích položek.

Table Of Contents

Další tipy a místa k prodeji najdete v našem průvodci prodejem DVD, CD a her.

Prodejte své vzdělání!
gradate_student Získat lektora pro ostatní studenty je snadnější než kdy dříve. Až donedávna byl váš trh omezen na místní osobní setkání, ale díky webům s online doučováním můžete jít globálně!

Udemy umožňuje komukoli vytvořit online kurz (doslova o čemkoli!) A poté, co se ho uživatelé zúčastní, dostanete navždy zaplaceno.

Chcete-li doučování one-to-one, seznamte se na Superprof a UK Tutors.

Můžete očekávat, že vyděláte více než 10 liber za hodinu, a nemusíte mít vysokou kvalifikaci, abyste mohli doučovat mladší studenty maturity nebo dokonce studenty na úrovni A. Začněte s naším průvodcem vydělávání peněz jako soukromý lektor.

Prodejte své fotografie
Pokud si myslíte, že máte dobrý záběr a trochu kreativity, zkuste zdarma nahrát své fotografie na webové stránky. Dobrým výchozím bodem je Adobe Stock nebo Getty Images.

Vydělávejte více peněz prodejem fotografických předmětů, které mají méně výsledků vyhledávání, ale máte pocit, že byste měli nějakou poptávku. Možná by bylo dobré otestovat si je nejprve sami v tisku (zde si můžete zdarma stáhnout fotografie).

Pronajměte si své parkovací místo
k některým studentským ubytováním patří auto nebo garáž. Pokud nepoužíváte své parkovací místo a žijete v rušné oblasti, můžete mít štěstí. Existuje spousta lidí, kteří mohou pracovat v centru města a mají dost placení přes střechu za každodenní parkování.

Inzerujte svůj prostor na Gumtree, Parklet nebo Just Park.

Nebo se podívejte na našeho úplného průvodce pro pronájem vašeho parkovacího místa.

Hlídání dětí
Je to klasický tvůrce peněz, a to z dobrého důvodu. Dostanete zaplaceno (dobře) za sledování televize a nic jiného – doufejme!

Pokud vás zajímá, co účtovat, podívejte se na místní reklamy, ale můžete očekávat, že vám bude vyplaceno více než 9 liber za hodinu, i když nejste vyškoleni v péči o děti.

Kromě reklamy sami si můžete zdarma vytvořit profil na Care Babysitting. Opravdu to mohou být snadné peníze (pokud neuvidíte dítě z pekla!).

Náš průvodce hlídáním dětí vás provede hlavními úvahami. Například ve Velké Británii budete potřebovat kontrolu DBS (Disclosure and Barring Service), abyste se postarali o malé děti, i když někteří rodiče o ni nemusí žádat.

Venčení a sezení psů
Pokud děti nejsou vaší věcí, pak možná špičáky jsou … sezení psů je velká věc. Zvláště studenti mají pravděpodobně během dne volný čas, když jsou ostatní venku v práci a doma se bojí o své mazlíčky.

Na jednoho psa můžete sáhnout kolem 10 liber za hodinu a je to také skvělý způsob, jak se udržovat v kondici.

Připojte se k Care Pet Care, kteří jsou nejlepší pro sezení a chůzi psa.

Staňte se svou vlastní bankou
být svou vlastní bankou

Půjčky typu „peer-to-peer“ jsou budoucností bankovnictví. Vysekává prostředníka, předává vám vyšší úrokové sazby a levnější půjčky dlužníkům. A vše je spravováno online z pohodlí vaší pohovky.

Společnost Zopa, která byla založena v roce 2005, je nejznámější stránkou P2P. Dnes mají přes 60 000 aktivních investorů.

Můžete očekávat, že dosáhnete až 5% fixního výnosu v závislosti na tom, jak dlouho se rozhodnete půjčit. Pokud můžete, přejděte na účet ISA a získejte úroky osvobozené od daně.

Stejně jako v každé tradiční bance existuje určité riziko spojené s půjčováním peer-to-peer. Zopa prošla dlouhou cestu, aby to zmírnila tím, že rozdělila své peníze mezi mnoho různých dlužníků (kteří jsou také prověřeni úvěrem). Můžete si také vybrat produkty, které vyhovují vaší chuti k riziku a odměně.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *