Související: Jak vydělat štěstí za 100 $

32 osvědčených způsobů, jak vydělat peníze rychle
Jednoho dne se nebudete muset starat o peníze z pronájmu a dluh na kreditní kartě. Mezitím musíte převzít kontrolu nad svou finanční situací.

32 osvědčených způsobů, jak vydělat peníze rychle Obrázek kreditu:

Podnikatel, softwarový inženýr, autor, blogger a zakladatel WanderlustWorker.com
home menu_book
Názory přispěvatelů podnikatele jsou jejich vlastní.
Ve vazbě? Potřebujete rychlou hotovost? Mluvíme zde o malých dávkách kapitálu, ne o milionech dolarů – dost na to, abyste uspokojili své měsíční závazky nebo přiměli toho otravného věřitele, aby vám přestal volat.

Žádná z 32 strategií zde uvedených, jak rychle získat nějaké peníze, nezlomí pověstnou banku. Některé jsou jednodušší než jiné, ale téměř všechny vyžadují jen velmi malý nebo žádný kapitál. Jsou určeny k tomu, aby vás provedly těžkými časy.

Table Of Contents

Související: 2 způsoby, jak vydělat peníze online tento měsíc

Některé z těchto strategií, jak vydělat peníze navíc, vyžadují, abyste se nacházeli v určitých lokalitách, zatímco jiné jsou nezávislé na lokalitě, ale vše se snižuje na vynalézavost. Všichni jsme se někdy v životě ocitli na úzkém místě, ale pro osobu, která se zavázala, je možné všechno.

Hodně z toho souvisí s nastavením mysli. Když vám chybí peníze, nastává nedostatek myšlení. Nedostatkové myšlení je negativní a myslí si, že nikdy není dost toho, co by se dalo obejít. Když zjistíte, že takto uvažujete, udělejte vše, co je v vašich silách, abyste se dostali do hojného myšlení.

Naše myšlenky jsou neuvěřitelně silné. Máme více než 60 000 myšlenek denně, mnoho hluboko v naší podvědomé mysli, z nichž většina se opakuje. Musíme být správci našich myšlenek. Jakmile zjistíte, že myslíte negativně, musíte se z toho vytrhnout.

Když se snažíte rychle vydělat peníze, jste často finančně na obtížném místě, dokonce zoufalí, abyste se uživili, ale vše, co máme, a všechno, čím se staneme, se částečně rodí z našich myšlenek. Mysli a staneš se. Pokud chcete žít hojně, připravte si správné myšlenky a pěstujte je.

Psychologie vydělávání peněz.


Bez ohledu na to, zda potřebujete rychle vydělat nějaké peníze, nebo mluvíme jen o vydělávání peněz ve velkém schématu věcí, je třeba zmínit důležitou psychologii, než se pustíte do strategií. Pokud studujete Freudův model mysli, objevíte Psychický aparát. Je to třídílný konstrukt ve vaší mysli, který řídí vaše chování.

Tito tři jsou id, superego a ego. Id žije hluboko v podvědomí od narození. Je to zdroj našich náhlých a nejvíce instinktivních nutkání. Když zjistíte, že děláte to, o čem víte, že byste neměli, obviňujte své id.

Superego se formuje později v životě, aby vyvážilo id. Formuje se a odděluje se od id prostřednictvím naší výchovy, rodičovského vedení a našeho smyslu pro komunitu a přesvědčení. Lidé, kteří jsou opatrní ohledně svých peněz, mohou poděkovat svému super-egu.

Ego je hnací silou rozhodování. Rozhoduje mezi ďáblem (id) a andělem (superego) na každém rameni (ano, všechny ty karikatury, které jste kdy viděli, jsou částečně pravdivé). V mysli máme hlasy a je na egu, aby se rozhodlo, které z nich naplní. Jeho cílem je nějakým způsobem uspokojit id a zároveň věnovat pozornost super-egu.

Schémata rychlého

zbohatnutí a strava na hubnutí jsou populární, protože uspokojují id a zároveň se věnují super-egu. Úloha ega je dokončena, když vidí něco takového. Přitažlivost „rychlého“ vychází z vrozené touhy po okamžitém uspokojení, takže si dávejte pozor na to, co se zdá být příliš dobré na to, aby to byla pravda (často jsou), když hledáte rychle vydělat peníze. Buďte opatrní. Poslouchejte konverzaci hluboko uvnitř omezte svou mysl a snažte se zkrotit příslovečná zvířata.

Jaké jsou nejlepší způsoby,

jak okamžitě vydělat peníze? Zatímco vyhledávání online, když potřebujete rychlou hotovost, přinese miliony výsledků, ne všechny budou legitimní. Je jen na vás, abyste filtrovali takzvaný šum. Těchto 32 strategií vám pomůže dostat se do černého, ​​i když je to velmi malé. Jakmile jste, pokračujte v plánování a zaměřte se na větší obrázek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *