Spisovatel na volné noze


Rád píšeš? Můžete si vydělat spoustu peněz jako spisovatel, vím to, protože jsem udělal rozhovor s Holly Johnsonovou, která jako spisovatelka na volné noze ročně vydělá NAD 200 000 $. Ani jsem nevěděl, že je to možné!

Kolik můžu vydělat?

Holly Johnson řekla, že pro vás je těžké NEZÍSKAT NEJMÉNĚ 40 000 až 50 000 $ ročně na plný úvazek jako spisovatelka.

Table Of Contents

Jak mohu začít?

Holly Johnson našla tajnou omáčku, pokud jde o psaní a účtování správné sazby za vaši práci.

Vytvořila bezplatné úvodní školení o tom, jak budovat šestimístnou spisovatelskou kariéru. Na konci tohoto článku na volné noze mám také několik způsobů, jak získat psaní koncertů.

Správce sociálních médií


Jste aktivní na sociálních médiích a chtěli byste zveřejňovat příspěvky jménem jiných firem? Je důležité mít znalosti o různých platformách sociálních médií se skvělými organizačními a komunikačními dovednostmi.

V závislosti na tom, kolik klientů máte, můžete vydělat 1 000–10 000 $ měsíčně.

Pokud se chcete stát manažerem sociálních médií, přečtěte si můj článek Jak se stát manažerem sociálních médií.

Virtuální asistent


Pokud se orientujete na úkoly a máte dovednosti v oblastech správy sociálních médií, psaní duchů, úprav, grafického designu, doučování, výzkumu, psaní, úprav ve Photoshopu, administrativních povinností, editace videa, copywritingu nebo zadávání dat, může to být vynikající volba pro vás.

Kliknutím sem zobrazíte více než 150 asistenčních služeb.

Jako virtuální asistent můžete vydělat 25–100 $ za hodinu.

Pohovoril jsem s Ginou Horkey, která je šestimístnou virtuální asistentkou a přesně sdílí, jak můžete začít jako virtuální asistentka. Můj rozhovor s Ginou si můžete prohlédnout zde.

 1. Korektor
  Zjistíte, že při čtení snadno chytáte chyby? Cítíte se, když vidíte gramatické chyby? Pokud ano, můžete udělat skvělého korektora.

Vím, že korektory jsou POTŘEBNÉ, protože to sám používám.

Pokud chcete zjistit, zda jste dobrým korektorem, přihlaste se do tohoto vysoce doporučeného úvodního kurzu ZDARMA.

Kurz pořádá Caitlin Pyle, která na částečný úvazek vydělala korektury ve výši 43 000 $! Můj úplný rozhovor s ní můžete vidět v mém článku Jak se stát korektorem

 1. Grafický designér
  Pokud máte zájem o design a máte zkušenosti s Adobe Creative Suite / Adobe Creative Cloud – včetně InDesign, Illustrator nebo Photoshop, existuje pro vás ziskový trh.

Pomocí webů na volné noze, jako je UpWork, můžete najít klienty, navrhovat loga pro společnosti na 99designs, crowdspring, designcrowd (velmi vysoká konkurence) nebo pořádat kurzy na Skillshare.

Propagujte své služby na své sociální síti a vytvořte web představující vaše služby a práci.

Podle svých zkušeností můžete účtovat 25–300 $ za hodinu.

Související: 19 online pracovních míst na částečný úvazek v mém okolí

 1. Přepsat
  Transcriptionists poslouchat zvukové soubory a zaznamenávat (psát), co slyší. Pro tuto práci budete chtít mít dobré dovednosti v psaní a gramatice. Zvažte kariéru v transkripci s tímto bezplatným minikurzem.

Můžete si vydělat 7–21 $ 21 za hodinu u společností, které si zde najímají úlohy vzdáleného přepisu nebo více, pokud si budujete vlastní podnikání.

Pokud chcete pracovat z přepisu z domova, přečtěte si můj článek o tom, jak pracovat z domova

 1. Zaregistrujte se k výzkumným studiím – až 400 $ za studii
  Účastí ve výzkumných studiích můžete rychle vydělat peníze. Níže jsou nejlépe placené společnosti, do kterých se můžete zaregistrovat

Odpůrce – 50–400 $ za studii
Rozhovory s uživateli – 50–100 $ za hodinu

Získejte výplatu za průzkumy (50–100 $ měsíčně nebo více)


To nemusí být ta nejzajímavější práce, ale je to jeden z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak vydělat peníze online. Chcete-li na průzkumech vydělat spoustu peněz, musíte se připojit k mnoha webům s průzkumy.

Než začnete podávat žádosti, důrazně doporučuji otevřít nový e-mailový účet a přesměrovat všechny průzkumy na tento účet, protože budete zaplaveni denními e-maily s průzkumy.

Doporučuji se přihlásit pouze na následující weby s průzkumy:

Leave a Comment