Správa blogů


Potenciál výdělku: Manažeři blogů mohou vydělat od přibližně 49 000 USD ročně až po přibližně 83 000 USD ročně.

Kde začít: Manažeři blogů mohou pracovat na volné noze nebo jako zaměstnanci. Práce na volné noze jsou často k dispozici na webech, jako je Upwork, a ti, kteří hledají tradičnější pozici, je najdou na FlexJobs. Pokud se chcete stát blogerem sami, naučte se, jak si založit vlastní blog a jak skutečně vydělat peníze.

Shrnutí: Správce blogů dohlíží na obsah blogu společnosti. Úkol zahrnuje rozhodování o obsahu, najímání autorů a sledování analytiky, aby se zjistilo, zda má obsah požadovaný účinek (podpora provozu a prodeje pro firmu).

Table Of Contents

6. Grafický design

Potenciál výdělku: Grafičtí designéři vydělávají kdekoli v průměru od 30 000 do 60 000 $ ročně, ale vzestup je mnohem vyšší – pokud jste talentovaní a víte, jak svou práci prodat, 100 $ za hodinu není nepřiměřeným cílem.

Kde začít: Grafický design je jednou z nejžádanějších služeb na freelancingových webech, jako jsou Upwork a Fiverr. Některé velké společnosti navíc stále najímají interní grafické umělce.

Shrnutí: Grafický designér vytváří obrázky pro věci, jako jsou vizitky, loga, webové stránky a různé značkové položky.

7. Korektura

Potenciál výdělku: Korektori vydělávají v průměru mezi 40 000 a 66 000 $ ročně.

Kde začít: Proofread Anywhere nabízí online kurzy obecné korektury a korektury přepisů. Weby na volné noze často obsahují příspěvky pro korektury úloh.

Shrnutí: Korektori kontrolují v písemném obsahu chyby gramatiky, typografie, syntaxe, pravopisu, interpunkce a formátování.

5149a669c8d41603899076-about-caitlin.jpg
Korektura kdekoli

Proofread Anywhere je zdrojem informací pro lidi, kteří chtějí proniknout do odvětví korektur práce z domova. Bezplatný 76minutový workshop vysvětluje, jak zjistit, zda je korektura pro vás vhodná, a jak začít, pokud se rozhodnete.

Registrujte se zde

8. Vyhodnocení vyhledávače

Potenciál výdělku: Hodnotitelé v průměru vydělají kolem 39 000 $ ročně.

Kde začít: Appen najímá lidi, aby hodnotili vyhledávače, jako je Google, i stránky sociálních médií.

Shrnutí: Když zadáte dotaz do vyhledávače a ten vrátí relevantní informace, je to z velké části díky hodnotiteli vyhledávače. Vyhodnocují relevanci výsledků vrácených na základě slova nebo fráze, kterou uživatelé hledají.

9. Nechte se najmout vzdálenou společností

Potenciál výdělku: Mzdy se pohybují v širokém rozmezí od pracovního místa k pracovnímu místu a průmyslovému odvětví.

Kde začít: FlexJobs nabízí vzdálené pracovní příležitosti od stovek společností napříč desítkami průmyslových odvětví. A každá úloha na webu byla prověřena, aby se zajistilo, že nejde o podvod.

Shrnutí: Mnoho společností si uvědomilo, že i když potřebují oddané zaměstnance na plný úvazek (na rozdíl od nezávislých pracovníků), nemusí jim poskytovat místo pro práci. Údržba kanceláře je nákladná, takže stále více společností umožňuje zaměstnancům pracovat výhradně z domova. To také znamená, že společnost není omezena na fond zaměstnanců v místní oblasti, protože vzdálené pracovníky lze najímat odkudkoli.

Prodávejte své dovednosti na Fiverr


Výdělečný potenciál: Nezávislí pracovníci určují ceny své práce na Fiverru. Kolik si naúčtujete, bude záviset na typu práce, kterou děláte, a na vaší úrovni zkušeností. Někteří pracovníci Fiverru hlásí šest čísel.

Kde začít: Pokud právě začínáte s kariérou na volné noze a nemáte mnoho zkušeností se seznamem, nabídněte své služby za nižší cenu než u podobných prodejců. To vám pomůže vybudovat portfolio nebo obnovit vaše služby, které vám umožní účtovat více.

Shrnutí: Fiverr je web na volné noze, který umožňuje členům zveřejňovat své služby potenciálním klientům. Mezi služby na webu patří zadávání dat, práce s komentáři, překlady, psaní, grafický design – téměř vše na slunci.

Doporučený zdroj: Peter Koch na DollarSanity.com má vynikajícího průvodce, jak začít s Fiverrem.

Myšlenky online podnikání, které nevyžadují investice
Některé online obchodní příležitosti mají nulové náklady na spuštění. Pokud máte připojení k internetu, můžete začít. Pokud chcete vědět, jak vydělat peníze online zdarma, můžete to udělat těmito způsoby.

Leave a Comment