Strategie vydělávání peněz: Prodávejte na CafePress nebo Etsy

Pokud můžete navrhovat digitální předměty, můžete je prodat za podíl na zisku na webu, jako je CafePress. Můžete to udělat s ničím jiným než s nějakým designovým softwarem. Mohou zahrnovat vlastní loga, inspirativní výroky a další aktuální nebo trendy vzory přitahující masy.

Můžete si najmout designéra, který vám s tím pomůže, ale stále musíte přijít s nápady. To funguje nejlépe, pokud rozumíte designu sami, ale nevyžaduje to žádnou režii. Položky se tisknou a dodávají na vyžádání. Jednoduše obdržíte podíl z výtěžku. Podobně můžete prodávat položky také na Etsy.

Table Of Contents

 1. Strategie vydělávání peněz: Odpovězte na otázky na JustAnswer
  Lidé, kteří hledají odborné znalosti online. JustAnswer (a několik podobných webů) umožňuje lékařům, právníkům, technikům a dalším se zlepšenými znalostmi vydělat malý příjem pouhým zodpovězením otázek od lidí, kteří by jinak za tyto odpovědi museli zaplatit nemalou částku.

Tato platforma

je skvělým zdrojem pro lidi. Je to také lukrativní (pro čas strávený), pokud hledáte rychle vydělat trochu peněz. Neočekávejte, že zbohatnete při zodpovídání otázek, ale pokud jste ve vazbě, můžete sem nebo tam vydělat pár babek.

 1. Strategie vydělávání peněz: Chyťte koncerty na Fivveru
  Bez ohledu na to, jaký typ služby nabízíte, pravděpodobně ji můžete nabídnout Fivver.

Fivver se rozšířil nad rámec modelu pouze 5 $ za koncert. Fiverr Pro sdružuje nejlepší talenty na své platformě. V závislosti na vašich dovednostech byste zde mohli udělat značně dobře.

Související: 5 způsobů, jak Fiverr nastartoval můj život jako podnikatel

 1. Strategie vydělávání peněz: Vycházkové psy

Existují sítě věnované propojení majitelů psů s chodítky. Rover je jednou z největších sítí venčení psů. Samozřejmě můžete také použít sociální média nebo jen klepnout na dveře sousedů k inzerci svých služeb, ale můžete snadno použít jednu z těchto služeb.

Udělejte

skvělou práci, pokud to myslíte se stavěním solidních recenzí vážně. To vám pomůže vydělat peníze v budoucnu, když to budete zoufale potřebovat.

 1. Strategie vydělávání peněz: Babysitting s Care.com
  Když potřebujete rychle vydělat pár babek, můžete snadno hlídat děti. Rodiče po celém světě vždy potřebují hlídání dětí a chůvy.

Webové stránky jako Care.

com spojují rodiče s chůvami. Společnost provádí veškerou kontrolu pozadí a další náležitou péči, aby uklidnila mysli rodičů. Samozřejmě se můžete obrátit přímo na lidi ve vaší osobní síti, ale pokud chcete generovat opakující se příjmy, zaregistrujte se pomocí marketingu webu rodičům, kteří hledají služby péče o děti.

 1. Strategie vydělávání peněz: Prodávejte své fotografie
  Máte zájem o fotografování? Samozřejmě v tom musíte být dobří, abyste vydělali nějaké peníze, ale jste to vy, můžete prodávat fotografie na ShutterStock nebo iStockPhoto (spolu s mnoha dalšími), abyste vytvořili pasivní příjem z něčeho, pro co byste mohli být velmi vášniví.

Chcete-li získat rychlejší způsob vydělávání fotografií, získávejte lidi, kteří hledají fotografy, aby pokryli jejich svatbu, zásnuby, narozeniny dítěte nebo jakoukoli jinou životní událost. Budete potřebovat dobrý fotoaparát a nějaké zkušenosti, ale určitě si můžete vydělat nezbytný příjem tímto způsobem bez ohledu na to, kde žijete.

 1. Strategie vydělávání peněz: Staňte se osobním tréninkem
  Pokud rozumíte fitness, můžete být osobním trenérem. Lidé platí za osobní trenéry slušné peníze, i když jen proto, aby je někdo udržoval na cestě k jejich cílům. Můžete přidat hodnotu a zároveň si finančně pomoci.

To by se také

mohlo rozdělit na výživu a pomoc lidem s jídlem atd. Mohli byste požádat klienty ve vaší místní tělocvičně, ale v závislosti na tom, kde bydlíte, možná budete potřebovat nějakou certifikaci (nemluvě o souhlasu tělocvičny). K inzerci svých služeb můžete také použít web, jako je FitnessTrainer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *