Strategie vydělávání peněz: snaha o Uber nebo Lyft


Budete potřebovat čistý záznam o jízdě, docela nové auto a oprávnění pracovat kdekoli, kde žijete. Pokud máte všechny tyto věci, můžete pracovat, když je to pro vás proveditelné, ať už je to uprostřed dne během dopravní špičky, nebo v časných ranních hodinách o víkendu. Volba je na tobě. Jsou to docela rychlé peníze za málo práce. Společnosti, které hledají názory spotřebitelů na různé produkty a služby, vám dávají prostor, aby získali váš názor. A je to.

To často zahrnuje psaní nebo vyjádření vašeho názoru, zodpovězení anket nebo průzkumů nebo rozchod v diskusní skupině. Na mechanice moc nezáleží. Jde o to, že se na to můžete čas od času spolehnout. Focusgroup.com je jen jedna společnost, která hledá účastníky.

Související: 6 věcí, které musíte přestat dělat, pokud chcete být úspěšnější

 1. Strategie vydělávání peněz: Prodávejte staré knihy a hry na Amazonu
  Amazon na svém trhu poměrně snadno uvádí a prodává staré knihy, hry a zařízení. Můžete si vydělat víc než jen pár babek, pokud máte drahé učebnice ze školy. Ujistěte se, že jsou knihy v dobrém stavu. Negativní recenze získáte, pokud se pokusíte prodat knihy, které se rozpadají, nebo hry, které jsou poškrábané. Pamatujte, buďte předem informováni o jakýchkoli závadách, bez ohledu na to, jak malé mohou být, a bez ohledu na to, jak málo lidí si to snadno všimne.
 2. Strategie vydělávání peněz: Prodejte nebo prodejte použitou technologii na Craigslistu
  Trh s použitou elektronikou je obrovský. Craigslist můžete použít k rozloučení se starým iPhone nebo MacBookem. U těchto typů elektroniky můžete získat prémii. Někteří lidé dokonce převracejí položky tím, že je kupují a prodávají dále.
Table Of Contents

Můžete také použít

web, jako je Gazelle, k prodeji použitých telefonů, bez ohledu na to, jaký máte druh. Společnosti, jako je tato, vytvořily celý obchodní model z nákupu použitých telefonů a jejich renovace. Ať tak či onak, můžete očekávat, že získáte poměrně slušné peníze poměrně rychle, pokud máte tyto předměty položené kolem vašeho domu.

Související: 4 věci, které bych si přál, abych věděl před zahájením malé firmy

Strategie vydělávání peněz: Dělejte úkoly pomocí TaskRabbit

TaskRabbit vám umožní proniknout na stávající tržiště lidí, kteří hledají pomoc místně s domácími pracemi. Úkoly nejsou vždy malé. Tato platforma (spolu s ostatními) nabízí i větší úkoly, například renovace domů.

Amazon se dostává do úkolu s Amazon Home Services. Uvedené služby sahají od velmi malých oprav po větší a více zapojené úkoly, které by vyžadovaly podstatně větší úsilí.

 1. Strategie vydělávání peněz: Doručení pro PostMates
  Pomocí PostMates můžete vydělat nějaké peníze, když jste v úzkých a nepotřebujete ani auto, jen kolo pro dodávky do rušnějších měst a center v centru města. Často jsem ho používal k získávání jídla ze specializovaných míst, která se sama nedoručují, ale dá se použít na mnoho věcí.

PostMates na svých webových stránkách uvádí, že při doručování můžete vydělat až 25 $ za hodinu. V tomto procesu byste také mohli získat několik tipů, takže je to skvělá volba pro lidi, kteří chtějí něco udělat ve svém volném čase, podobně jako velké aplikace pro sdílení jízd, které všude shánějí obchody s aplikacemi.

Související: 5 způsobů, jak vydělat dostatek vedlejších peněz, abyste mohli nakonec opustit svou práci

 1. Strategie vydělávání peněz: Flip realitní smlouvy
  Ir, myslíte si, že je to neúnosné, není. Smlouvy o nemovitostech můžete převrátit, aniž byste se této nemovitosti ujali. Nejedná se o snahu ustalovače, stačí zajistit smlouvu a prodat ji zúčastněné straně. A je to.

Můžete to udělat s pouhými několika stovkami dolarů, abyste si otevřeli úschovu. Existují společnosti, které se věnují výuce, jak to udělat, jako je REWW. Je to dobrý způsob, jak vydělat trochu peněz, ale je to potenciálně také něco dlouhodobějšího.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *