Strategie vydělávání peněz: Vyučující studenti


Rodiče jsou vždy ochotni investovat do budoucnosti svých dětí. Pokud máte velké znalosti v předmětech, jako je matematika, přírodní vědy nebo počítače, můžete doučovat za peníze.

Indeed.com

i Care.com nabízejí příležitosti pro doučování místních studentů. Můžete se rozhodnout pro jednu z těchto platforem nebo jednoduše najít své klienty prostřednictvím své osobní sítě nebo sociálních médií.

 1. Strategie vydělávání peněz: Inzerujte pro společnosti s autopotahem
  Platformy jako Carvertise propojují značky a společnosti s řidiči. Postup je jednoduchý – souhlasíte s tím, aby se vaše auto za cenu stalo roamingovým billboardem. Pokud se kvalifikujete, můžete vydělat stanovený měsíční poplatek za reklamu na vašem autě. Za to nebudete muset nic platit, ale budete potřebovat čistý záznam o jízdě a docela nové auto.

Budete muset řídit auto natolik, aby to stálo za to pro značky, které platí za vaše služby. Pokud to všechno máte, můžete díky tomuto úsilí vydělat trochu příjmu.

Table Of Contents

Související: Sedm nejtěžších lekcí při spuštění, které se nechcete učit tvrdě

 1. Strategie vydělávání peněz: Pomoc s domácím zahradnictvím
  Nabídka služeb místního zahradníka vám může vydělat dost peněz na to, abyste uspokojili některé naléhavé potřeby. Existuje spousta možností, od sekání trávníků a tahání plevele po plánování zahrad a dekorací. Pokud se nadějete na dostatek sousedů, najdete alespoň několik příjemců. Určitě to bude stát za to.
 2. Strategie vydělávání peněz: Vezměte na sebe úklidové práce
  Existuje celá řada online platforem, na které byste se mohli zapojit, nebo byste mohli jednoduše prohledat své okolí nebo zveřejnit příspěvek na sociálních médiích. K tomu můžete použít také domácí služby Amazonu, nebo si můžete vytvořit vlastní jednoduchý jednostránkový web k inzerci.

Ať tak či onak, je to úžasný způsob, jak vydělat více než 20 $ za hodinu při práci, která je často velmi žádaná. Dalo by se snadno udělat z tohoto dlouhodobého koncertu, pokud podáte dobrý výkon a nebudete ostříhat rohy.

Související: Od 100 milionů dolarů po zlomení až po sázení na kryptoměny

 1. Strategie vydělávání peněz: Staňte se domácím organizátorem
  Dalo by se snadno udělat domácí organizování pro lidi, odvětví, které si získalo velkou popularitu od debutu seriálu Netflix Tidying Up s Marie Kondo. Pokud jste uklizený a organizovaný člověk a umíte dobře organizovat prostory, proč nenabízet své služby lidem ve vašem okolí? Byli byste překvapeni, kolik lidí, dokonce i ve vašem vlastním zdroji sociálních médií, vás může začít dělat něco takového.

Web jako Care.com opět pomáhá spojit domácí organizátory s lidmi, kteří hledají tento typ služby. Všechno záleží na tom, zda chcete projít profesionální společností nebo si ji poslat sami lidem, kteří již jsou ve vaší osobní nebo obchodní síti.

Související: 8 způsobů, jakými může být každý tisíciletí milionářem za 5 let

 1. Strategie vydělávání peněz: Umyjte koberce
  Pronajměte si stroj na čištění koberců v místním obchodě s domácími potřebami nebo si jej kupte, pokud si myslíte, že při tom budete mít dost práce. Pravděpodobně najdete spoustu lidí, kteří něco takového potřebují, ale tuto službu aktivně nehledali.

Můžete prát koberce

v domácnostech majitelů nebo je nechat vyčistit parou mimo pracoviště, v závislosti na práci a důvěře, kterou si s majiteli vybudujete.

 1. Strategie vydělávání peněz: Darujte krev
  Za darování krve můžete vydělat přibližně 20 až 50 USD, v závislosti na tom, zda je vaše krevní skupina vzácná nebo běžná. Můžete také darovat plazmu. Různé státy mají různé minimální požadavky, které musí být zaplaceny, když lidé darují plazmu.

Plazmové dary pomáhají lidem, kteří bojují s leukémií a jinými poruchami imunity. To je trochu komplikovanější a zapojenější než darování krve, ale nedostanete mnohem víc než darování krve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *