Videa z YouTube


Potenciál výdělku: Příjem se bude lišit, ale existuje několik způsobů, jak vydělat peníze na kanálu YouTube, včetně reklam, affiliate marketingu, Patreonu, placených recenzí produktů a placených superčetů (pokud používáte přímý přenos).

Pokud z vašeho kanálu vyroste podnikání – například fitness trénink – měli byste zvážit vytvoření blogu. Ne každý používá YouTube, ale téměř každý používá internet. Blog může pomoci uživatelům mimo YouTube, aby vás našli.

Kde začít: Vše, co potřebujete, je smartphone! Úspěšní YouTubers nakonec investují do sofistikovanějšího vybavení, ale nejde o nutné počáteční náklady.

Shrnutí: Pro každý předmět existují kanály YouTube, které si dokážete představit – skutečný zločin, zdraví, líčení, kutilské projekty, vaření, pletení, hubnutí … všechno. Pokud máte koníček nebo zájem, proč si nevytvořit kanál YouTube a mluvit o něm? Může to udělat kdokoli a nestojí to ani cent.

Table Of Contents

12. Instagramový vliv

Potenciál výdělku: Pokud jde o ceny příspěvků na Instagramu, je to něco jako divoký západ. Mnoho digitálních marketérů platí jeden cent za sledovatele, ale někteří ovlivňovatelé velí šesti číslům za jeden sponzorovaný příspěvek.

Kde začít: Vyberte si opravdu malý specializovaný předmět, který vám pomůže vytvořit vaši stránku. Věci jako krása a fitness jsou již nasycené, což novému člověku ztěžuje proniknutí. Místo toho vymyslete způsoby, jak toto téma zúžit, například „krása pro lidi, kteří nenávidí make-up“ nebo „vhodnost pro ty, kteří se zotavují ze zlomené kosti . “ Speciální obsah usnadňuje pozornost v přeplněném poli.

Shrnutí: Ti, kteří jsou považováni za ovlivňující na Instagramu, jsou obvykle buď celebrity, nebo lidé, kteří mají určitý stupeň odborných znalostí v oblasti, jako je móda, jídlo, cestování nebo fitness. Když tito lidé získají dostatečně velkou sledovanost, společnosti je osloví kvůli sponzorství.

13. Vytvořte online kurz

Potenciál výdělku: Instruktoři Udemy mohou vydělat od 166 $ za měsíc až do 1 000 $ za měsíc. A příjem je pasivní – jakmile kurz vytvoříte, budete dostávat výplaty pokaždé, když si ho student zakoupí.

Kde začít: Udemy je skvělá platforma pro ty, kteří mají specializované místo, ať už se jedná o profesionální nebo specializované hobby.

Shrnutí: Udemy je online vzdělávací platforma. Web nevytváří nabízené kurzy, ale hostí kurzy vytvořené uživateli. Existují kurzy v desítkách předmětů, včetně obchodu, osobního rozvoje, marketingu, designu, umění a mnoha dalších. Instruktoři vytvářejí a zveřejňují své kurzy, které si studenti mohou na požádání zakoupit.

14. Napište Niche Kindle e-knihy a prodávejte je na Amazonu

Potenciál výdělku: Většina e-knih vydávaných samostatně se prodává za pouhých pár dolarů. Prodej e-knihy je skvělá forma pasivního příjmu: knihu píšete jednou a pokaždé, když si ji někdo koupí, vyděláte peníze!

Kde začít: Nebojte se, pokud nemáte čas na napsání knihy dlouhé několik stovek stran. Můžete napsat elektronickou knihu, která má pouhých 3000 slov, což je asi šest stránek.

Shrnutí: Vydávat a prodávat e-knihy může doslova každý. Kindle a Amazon tento proces usnadňují a vše lze provést online.

15. Prodej domácích řemesel na Etsy

Potenciál výdělku: Částka, kterou vyděláte, bude záviset na řadě faktorů, včetně ceny vašich položek a toho, jak dobře se prodávají.

Kde začít: Etsy je skvělý způsob, jak ze svého koníčka udělat podnik na vydělávání peněz. Připojit se a založit obchod je zdarma, ale existují tři prodejní poplatky: výpis, transakce a zpracování platby. Podívejte se na našeho úplného průvodce prodejem na Etsy, kde se dozvíte více.

Shrnutí: Prodejci Etsy nabízejí celou řadu ručně vyráběných a historických předmětů.

16. Affiliate Marketing

Potenciál výdělku: I když mohou přidružené společnosti vydělávat solidní peníze, obvykle to z měsíce na měsíc kolísá. Pokud například doporučujete zahradnické výrobky, pravděpodobně vyděláte více peněz v jarních měsících než v zimních měsících.

Kde začít: Čím více sledujících na sociálních médiích máte, tím větší bude vaše šance na vydělávání peněz jako přidružený subjekt. Stát se přidruženým členem vás však předem nic nestojí (pokud se nejedná o podvod) a je dalším dobrým zdrojem pasivního příjmu.

Shrnutí: Affiliate marketing umožňuje přidruženému (vám) získat provizi za propagaci produktů nebo služeb společnosti. Když někdo použije váš odkaz k uskutečnění nákupu, získáte část prodeje. Přidružené subjekty doporučují věci na různých platformách sociálních médií, blogů, YouTube a jinde.

Krátkodobé úkoly a mikro úlohy pro vydělávání peněz online
I když tyto druhy online pracovních míst nebudou platit účty, mohou představovat způsob, jak si ve volném čase vydělat nějaké peníze zdarma.

Leave a Comment