Založte si vlastní web owen burek

Máte zájem o generování pasivního příjmu? Potřebujete webovou stránku. Je to způsob, jak vydělat peníze, když spíte.

Spuštění webové stránky pomocí Bluehost trvá méně než 20 minut, stojí téměř nic a může to udělat 82letý uživatel. Získání prvních návštěvníků vyžaduje jen trochu zapojení sociálních médií a existuje spousta způsobů, jak váš web zpeněžit.

Save the Student

je jen jedním příkladem úspěšného webu, který na univerzitě zahájil Owen Burek v jeho prvním ročníku, který se od té doby rozrostl v celodenní a značný podnik.

Přečtěte si podrobného průvodce Owena, jak spustit web za 20 minut. Je to opravdu jedno z nejlepších aktiv, které můžete mít.

Table Of Contents

Zkontrolujte, zda weby a aplikace nejsou v hotovosti
usertesting.com

Vypadá to, že s webovým prohlížečem jste docela chytří, takže možná je čas obrátit se na profesionály a procházet weby jako placenou a zábavnou práci!

Představujeme UserTesting.com – novou platformu, která obyčejným lidem platí za kontrolu všech druhů webových stránek. Každá kontrola trvá přibližně 20 minut a přinese vám 10 $ (6,50 £) přes Paypal.

Jednoduše se zaregistrujte zde, proveďte testovací recenzi a těšte se, až budete ve své doručené poště přijímat webové stránky.

Tajemství „Disney Vault“


disney trezor
Uznání: Walt Disney Pictures Inc.

Aby byla udržována vysoká poptávka napříč generacemi, Disney Studios pečlivě omezuje nabídku některých klasik pro domácí vydání. Jsou uzamčeni v „trezoru“ na 8–10 let, než jsou propuštěni na krátkou neurčenou dobu.

Kupte je v tomto okně za běžnou maloobchodní cenu a můžete dosáhnout pěkného zisku, když se z prodeje prodají ještě asi deset let.

Například v roce 2011 jste si mohli koupit Krásku a zvíře na Blu-ray 3D za pouhých 24,99 liber. Za pár let to bylo na Amazonu za závratných 74,99 liber!

Disney trezor

Důležité je, že ne všechna vydání Disney podléhají trezoru a takovou poptávku udrží pouze skutečná klasika.

Právě teď jsou z trezoru jen 2 tituly, které bych doporučil přichytit. Jsou to Bambi Diamond Edition Blu-ray a The Lion King Diamond Edition Blu-ray.

Weby „dostávat výplaty“
mince

Podobně jako vydělávání peněz z online průzkumů, weby GPT vás odměňují v hotovosti a vouchery za dokončení různých nabídek nebo aktivit online.

Nejoblíbenějšími stránkami současnosti jsou Toluna, Swagbucks a InboxPounds.

Nový! Připojte se do našeho e-mailového seznamu „vydělávejte peníze“, který vám každý měsíc poskytne ty nejlepší příležitosti.
Jméno
Emailová adresa

Zásady ochrany osobních údajů

Staňte se doručovatelem nebo řidičem
Vydělávejte peníze jako řidič dodávky

Máte kolo, motorku nebo auto? A co smartphone? To je vše, co potřebujete, abyste vydělali nějaké peníze navíc dodáváním jídla nebo lidí, kdykoli budete mít volný čas.

Přihlaste se k dodávkám specializovaným společnostem, jako je Deliveroo, které neustále hledají nové jezdce. Umožňují vám naprostou flexibilitu pracovat, kdykoli chcete, a dodávat jídlo z restaurací až ke dveřím zákazníků. Můžete vydělat až 16 liber za hodinu.

Zdvojnásobte své příležitosti přímým kontaktováním místních trhů s jídlem a větších řetězců, jako je Dominos, abyste zjistili, zda mají nějaké doručovací úlohy.
Napište a publikujte e-knihu Kindle
Pokud jsou studenti v něčem dobří, je to výzkum a psaní. V obchodě Kindle může kdokoli publikovat elektronickou knihu a vydělávat peníze na Amazonu.

A aplikace Kindle je nyní k dispozici téměř na jakémkoli zařízení (notebooky, iPady, smartphony a ano, Kindles), takže váš globální trh je obrovský!

Uveďte svou knihu za 1,49 GBP – 6,99 GBP a získáte 70% z prodeje. Vzhledem k tomu, že Amazon je nejvyšší prodejní stroj (a pamatujte, že lidé chtějí utratit), je to fantastická dohoda.

zapálit e-knihy

Klíčem k úspěchu elektronických knih je vytváření hodnoty a psaní literatury faktu. Pouhé seskupení informací, které jste prozkoumali a shromáždili o běžném problému (např. „Tajemství“ hledání zaměstnání), a jejich následné předložení ve snadno strávitelném formátu (elektronická kniha) ospravedlňuje někoho, kdo za něj utratí pár peněz.

Dalším velkým tipem

je nechat si navrhnout skvělý obal (procházet je), aby vynikl, a jakmile bude vaše kniha v obchodě Kindle živá, je opravdu důležité získat nějaké recenze, aby se ve výsledcích zobrazovala vyšší. Vyzvěte čtenáře, aby na konci vaší knihy nechali čestnou recenzi.

Nejlepší na této lukrativní myšlence je, že jakmile investujete čas (řekněme 20 hodin), získáte pasivní příjem na další roky!

Další tipy najdete v našem průvodci vyděláváním peněz z elektronických knih.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *