Zkontrolujte hudbu za peníze


Pokud máte rádi hudbu, udělejte si z podnikání kontrolu online nepodepsaných kapel a umělců za peníze se Slicethepie.

Získání vaší reputace může chvíli trvat, ale někteří uživatelé webu uvedli, že vydělávají 40 liber měsíčně. To nemusí znít moc, ale pokud vás to baví, neměla by to být tvrdá práce a je to další věc pro váš životopis. Vydělané peníze budou v USD, ale kdokoli se může zaregistrovat a zkontrolovat.

slicethepie

Chcete-li začít, přejděte hned na Slicethepie nebo si přečtěte našeho rychlého průvodce, kde najdete další informace.

Table Of Contents

Prodejte své poznámky


Pokud vám nevadí sdílet poznámky s ostatními studenty, je to skvělý způsob, jak vydělat trochu peněz navíc. Existují weby, kam můžete nahrát poznámky spolu s vaší cenou, a poté, když si je stáhne jiný student, dostanete zaplaceno.

Většina z těchto webů, jako jsou Nexus Notes a Stuvia, vám může nabídnout seznam vašich poznámek, ale má tendenci snižovat váš zisk, aby zvládla marketing atd., Takže nemusíte chodit ven a propagovat své poznámky sami.

S největší pravděpodobností budete muset nahrát soubory PDF, ale za návrat se to vyplatí a můžete odesílat ručně psané poznámky, ale pravděpodobně vyděláte více peněz, pokud budou zadány.

Prodávejte knihy z druhé ruky


Jedním ze skvělých způsobů, jak vydělat peníze, je koupit učebnice jiných studentů na konci roku a poté je prodat těsně po týdnu nováčků – když nový příjem studentů ví, že je potřebují!

Můžete buď inzerovat na akademické půdě, nebo je snadno seznamovat online na Amazon Marketplace (mějte na paměti, že za prodané knihy berou provizi).

Zde je dalších 29 věcí, které můžete prodat právě teď!

Soutěže
Přihlašování do soutěží samozřejmě nepřináší žádné záruky, ale ve Velké Británii narůstá komunita takzvaných „compers“, která prostřednictvím nejrůznějších soutěží neustále vydělává až 50 000 £ ročně.

Dostupné typy soutěží se liší od jednoduchých registračních formulářů a stránek na Facebooku, od správných odpovědí na otázky po telefonu až po soutěžení v televizních hrách. Představte si, že jste se dostali na Deal nebo No Deal, místo toho, abyste to jen sledovali!

Začněte tím, že se přihlásíte do naší vlastní měsíční studentské soutěže (Sledujte naši stránku Instagram a zjistěte, kdy je další)!

soutěže

Poté přejděte na naši stránku aktivních soutěží a vstupte do dalších bezplatných soutěží, které jsme našli. Upozorňujeme, že některé z těchto webů vám mohou zasílat spam, proto použijte aliasovou e-mailovou adresu a odhlaste se z co největšího počtu nabídek.

Další tipy na dosažení úspěchu a vydělávání peněz na soutěžích najdete v našem průvodci vstupem do soutěží.

Nákup a prodej doménových jmen
doména na prodej

Název domény je pouze adresa webové stránky (např. „Savethestudent.org“ nebo „mysite.co.uk“) a existuje spousta přípon (.com, .net, .co.uk atd.).

Za registraci na GoDaddy.com stojí pouhých 0,99 $, ale prémiové názvy domén mohou při prodeji získat 1 000 $, ne-li miliony. V roce 2007 se VacationRentals.com vydařil na skvělých 35 milionů $!

Nyní pravděpodobně na nic takového nenarazíte, ale i tak můžete trochu hledat rychlým ziskem. Trik spočívá v hledání dostupných názvů domén, které mají určitou komerční hodnotu, přichytí je a poté zobrazí jejich seznam k prodeji na webu, jako je Sedo.com.

Mystery shopping


Staňte se obchodníkem s tajemstvím Dnes je nakupování v tajemství snadnější, než si myslíte, a můžete být štědře odměněni.

Existují desítky agentur, které vám platí za návštěvu nejrůznějších obchodů a restaurací za zpětnou vazbu o tom, jak si vedou. V našem průvodci jsme zkontrolovali nejlepší agentury, jak se stát tajemným kupujícím.

Úkolové aplikace jsou další formou tajemného nakupování, při kterých získáváte odměny za splnění malých místních úkolů. Může to být také velká zábava!

Buďte navíc


Máte chuť na začínajícího mladého herce nebo jen na osobu, která prochází kolem v pozadí záběru epizody Eastenders? Mohli byste to být vy, pokud se ucházíte o komparz v televizi nebo filmu.

Ani výplata není špatná: průměrně 60-80 GBP denně a téměř nic nemusíte dělat!

Existuje spousta castingových agentur, které nabízejí ochotné doplňky. Vydělávají si peníze tím, že vám snižují výdělky, takže se vždy zeptejte, co to je, než se pustíte do práce.

Vydejte se k našemu postupu, jak se stát dalším průvodcem pro 5 lepších agentur, a spoustou dalších rad k získání prvního koncertu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *